Zpráva z utkání ve Smilovicích

TJ Smilovice „B“ – TJ Janovice 0:5 (po. 0:2)

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděli naši muži v nedělním dopoledni na hřiště celku TJ Smilovice „B“. Od prvních minut jsme byli aktivnější a již v 7. minutě si domácí dali vlastní gól. Do přestávky ještě navýšil naše vedení Jirka Červeňák. Po přestávce se obraz hry nezměnil a naši borci ještě své vedení zvýraznili, kdy se dvakrát trefil Jirka Červeňák a skóre pak uzavřel Kuba Sedlák.

Sestava: Kozel Tomáš – Bigas Hynek, Polách Jan, Plichta Petr, Hutník Robert – Gára Dan, Roháček Jan, Roháček David, Taláš Jan – Červeňák Jiří, Sedlák Jakub.

Střídali: Juříček Michal, Boor Ladislav, Holiš Jiří a Hroch Václav. Trenér: Fabó Miroslav.

Další výsledky: Hukvaldy-Návsí 0:0, Pržno-Vojkovice 2:0, Palkovice-Písek 8:3, Nebory-Chlebovice 8:0, Metylovice-Nošovice 0:1, Hrádek-Tošanovice 3:1, Bukovec-Milíkov 4:2.

Čelo tabulky: 1. Pržno 25 b., 2. Nebory 24 b., 3. Nošovice 22 b., 4. Janovice 21 b.