TJ Janovice – TJ Sokol Palkovice 2:3 (pol. 0:0)

V dalším mistrovském utkání přivítali naši muži celek TJ Sokol Palkovice, který byl v tabulce pouze jeden bod za námi.

Sestava_ Kozel Lukáš – Bigas Hynek, Plichta Petr, Polách Jan, Hutník Robert – Talaš Jan, Gára Dan, Juříček Michal, Roháček Jan – Sedlák Jakub, Červeňák Jiří. Střídali: Holiš Jiří, Boor Ladislav. Trenér Miroslav Fabó.

První poločas byl zcela vyrovnaný s minimem dobrých příležitostí na obou stranách. Druhá půle nabídla již zajímavější podívanou. V 58. minutě byl v pokutovém území sražen Jirka Červeňák a sám nařízenou penaltu bezpečně proměnil. Poté brankář hostí neudržel nervy na uzdě, nesportovně nakopl míčem jednoho z našich hráčů a byl popravu  vyloučen. To nahrávalo do karet našim hráčům. Ti ale nepochopitelně odevzdávali míče soupeři a ten toho náležitě využil. V rozpětí 12 minut otočil skóre na 1:3. V samotném závěru ještě Láďa Boor korigoval na konečných 2:3. Tato porážka byla zcela zbytečná. Její příčiny nechť si rozeberou a srovnají v hlavách všichni naši hráči.

Další výsledky: Vojkovice-Hukvaldy 1:0, Tošanovice-Pržno 5:1, Písek Metylovice 3:2, Nošovice-Nebory 1:0, Bukovec-Návsí 4:0, Milíkov-Smilovice „B“ 5:2, Chlebovice-Hrádek 1:4.

Tabulka: 1. Pžno 25 b, 2. Nošovice 25 b., 3. Nebory 24 b., 4. Palkovice 23 b., 5. Janovice 21 b.