Sobotní výsledky našich mužstev

Janovice 6. listopadu

TJ Janovice - TJ Vendryně „B“ 3 : 1 (pol. 1 : 0)


K dalšímu mistrovskému utkání přivítali naši muži na svém hřišti celek TJ Vendryně „B“.

Sestava: Kozel Lukáš – Hroch Václav, Holiš Jiří, Karásek Lukáš, Hutník Robert – Roháček David, Juříček Michal, Roháček Jan, Sedlák Zdeněk – Červeňák Jiří, Roháček Ondřej.

Střídali: Kacíř Tomáš, Gára Dan, Slanina Ondřej.

Trenéři: Sedlák Zdeněk, Roháček Čestmír

 Utkání probíhalo za mírné převahy našich hráčů. Hráči hostí byli zdatným soupeřem a tak našim toho moc nedovolili. Ale v 15. minutě se přece jen měnilo skóre v náš prospěch, kdy se krásně z voleje po rohovém kopu zleva prosadil Lukáš Karásek.

Do druhé půle přece jen naši přidali na obrátkách. Další branky v soupeřově síti jsme se dočkali až v 72. minutě kdy se střelou zpoza šestnáctky prezentoval Ondra Roháček. Hosté se však nevzdali a v 82. minutě po zaváhání naší obrany snížili na rozdíl jediné branky. Poslední slovo měli přece jen naši hráči a to v 89. minutě, kdy vítězství pečetil po rychlém útoku David Roháček.

Naše vítězství v tomto utkání lze označit za zasloužené.

Branky: Karásek Lukáš, Roháček Ondřej, Roháček David.

 Náš dorost pokračoval ve svých nevýrazných výkonech. Po velmi slabé hře dokázal jen remizovat 0 : 0 s celkem TJ Sedliště. Po podzimní části je tak dorost na devátém místě, když z 12 utkání 4x zvítězil, jednou remizoval a 7x odešel poražen. Získal tak 13 bodů při skóre 15 : 36. To je po nadějném začátku soutěže určitým zklamáním.

 Naši žáci již svoji soutěž na podzim ukončili minulý týden. Z devíti utkání 7x zvítězili a 2x byli poraženi. Získali tak 21 bodů při skóre 48 : 37. Tyto výsledky jim zajistily po podzimu druhé místo jen díky horšímu skóre za žáky TJ Pražmo-Raškovice.

Autor: Aleš Nezhoda   Přečteno: 208