TJ Janovice - TJ Sokol Lískovec 0 : 1 (pol. 0 : 1)

Janovice 16. října

Ve velmi důležitém utkání přivítali naši muži vedoucí celek tabulky TJ Sokol Lískovec.

Sestava: Kozel Lukáš – Roháček David, Slanina Ondřej, Hroch Václav, Hutník Robert – Kacíř Tomáš, Juříček Michal, Roháček Jan, Sedlák Zdeněk – Červeňák Jiří, Roháček Ondřej.

Střídali: Klieščik Martin

Trenéři: Sedlák Zdeněk, Roháček Čestmír

 Od počátku byla znát důležitost utkání. Oba celky se zaměřily především na obranu. Přesto v první čtvrthodině jsme měli dvě velmi dobré příležitosti, ale bez brankového efektu. Asi v polovině poločasu se naše obrana dopustila chyby na středové čáře a soupeř po rychlém brejku skóroval. A jak se ukázalo byl to rozhodující moment utkání. V jeho dalším průběhu byla hra vyrovnaná, naši hráči se snažili, hráli dobře, bojovali, ale na dobře organizovanou hru soupeře to nestačilo – branku vstřelit nám nebylo souzeno.

 Náš dorost opět nebodoval. Na hřišti svého soupeře TJ Spartak Jablunkov prohrál  0 : 2.

 Naopak úspěšní byli opět naši žáci, když na půdě svého soupeře TJ Tošanovice dokázali zvítězit v poměru 5 : 2, když čtyři branky zaznamenal Michal Chovanec, jednu pak Václav Žižka.

Autor: Aleš Nezhoda   Přečteno: 183