Zprávy z posledních utkání

Janovice 9. října

TJ Sokol Tichá „B“ – TJ Janovice 2 : 5 (pol. 1 : 2)

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděli naši muži do Kunčic p. O., kde hraje svá domácí utkání TJ Sokol Tichá „B:.

Sestava: Kozel Lukáš – Roháček David, Slanina Ondřej, Hroch Václav, Hutník Robert – Kacíř Tomáš,  Sedlák Zdeněk, Juříček Michal, Roháček Jan – Červeňák Jiří, Roháček Ondřej.

Střídali: Kostura Stanislav, Mikulka Jaroslav, Klieščik Martin.

 Branky: Roháček Ondřej 3, Červeňák Jiří 2.

 Utkání začalo pro nás špatně. Hned v 1. minutě zahrála naše obrana špatně skákavou malou domů a brankář Kozel odkopem trefil atakujícího domácího hráče a míč skončil v naší brance. Naštěstí tento okamžik naše hráče nepoznamenal. Ihned převzali iniciativu a jeden útok za druhým se valil na domácí branku. Do poločasu se skóre otočilo v náš prospěch.

Druhá půle poskytla stejný obraz. Naši hráči byli jednoznačně lepší a domácí se na naši půlku dostávali zcela sporadicky. A tak stav utkání se změnil na rozdíl tří branek v náš prospěch. Pak si naše obrana vybrala ještě jednu slabou chvilku a domácí snížili. Závěr utkání byl však zcela v naší režii, náskok jsme ještě zvýraznili a další velmi slibné šance jsem nevyužili.

 Ve špatných výkonech pokračoval náš dorost, který podlehl oslabenému družstvu FK Čeladná v poměru 0 : 1.

 Naopak naši žáci ve svém odloženém utkání deklasovali svého soupeře SK Metylovice v poměru 6 : 0.

Autor: Aleš Nezhoda   Přečteno: 561