SK Pržno – TJ Janovice 2 : 1 (pol. 1 : 1)

K odloženému mistrovskému utkání zajížděli naši muži na hřiště SK Pržno.

Sestava: Kozel Lukáš - Slanina Ondřej, Hroch Václav, Karásek Lukáš, Hutník Robert – Sedlák Zdeněk, Juříček Michal, Roháček Jan, Mikulka Jaroslav – Holiš Jiří, Roháček Ondřej.

Střídali: Kacíř Tomáš, Kostura Stanislav.

Trenéři: Sedlák Zdeněk, Roháček Čestmír

Toto utkání se velmi těžko hodnotí. Naše mužstvo podalo doslova hanebný výkon. V 16. minutě jsme se ujali vedení a tím jakoby utkání pro naše hráče skončilo. Pak následovaly jen diskuse a šarvátky a můžeme být rádi, že jsme utkání dohráli alespoň v deseti hráčích. Nutno ještě dodat, že našemu mužstvu citelně chyběl Jirka Červeňák (směna).

Branka: Roháček Ondřej

TJ Janovice - SK Pržno 6 : 3 (pol. 3 : 0)

Hned o dva dny později jsme měli možnost odvety.

Sestava: Vařecha Dan - Slanina Ondřej, Hroch Václav, Karásek Lukáš, Hutník Robert – Sedlák Zdeněk, Juříček Michal, Roháček Jan, Mikulka Jaroslav – Červeňák Jiří, Roháček Ondřej.

Střídali: Eliáš Adam, Kacíř Tomáš, Mikulka Jaroslav, Klieščik Martin.

Branky: Červeňák Jiří 3, Roháček Ondřej, Sedlák Zdeněk (pen.), Roháček Jan po 1.

Odveta se vydařila. První poločas se odehrál jasně v naší režii a skóre poločasu 3 : 0 mluví za všechno. Stejný obraz poskytl i poločas druhý, ale v závěru za stavu 6 : 1 naši hráči nepochopitelně polevili a dovolili soupeři upravit skóre na pro ně přijatelný výsledek.

Nedařilo se našemu dorostu, který prohrál na hřišti TJ Oldřichovice vysoko v poměru 0 : 6.

Autor: Aleš Nezhoda   Přečteno: 81