TJ JANOVICE - SK Pržno 5 : 1 (pol. 3: 1)

Janovice 12. června

K dalšímu utkání jara nastoupili naši muži proti celku SK Pržno. Jestliže jsem si chtěli uchovat naději na postup, museli jsme opět zvítězit.

Sestava: Kozel Lukáš – Roháček David, Hroch Václav, Karásek Lukáš, Hutník Robert – Slanina Ondřej, Roháček Jan, Juříček Michal, Vrecko Miroslav – Červeňák Jiří, Roháček Ondřej.

Střídali: Sedlák Zdeněk, Eliáš Adam.

Od počátku utkání jsme byli jasně lepším celkem. Střelecky jsme se poprvé prosadili v 17. minutě, kdy se po individuální akci střelou k levé tyči prosadil Jirka Červeňák. Tento okamžik naše hráče uklidnil a ve 25. minutě navýšil naše vedení Ondra Roháček. Soupeř pak po volném kopu, kdy nachytal naši obranu v nedbalkách, snížil ve 35. minutě. Drama ale odmítl v poslední minutě první půle Ondra Roháček, kdy si elegantním lobem vychutnal hostujícího brankáře.

Druhý poločas naši hráči ještě svoji převahu vystupňovali. Brankami to už ale dokázali vyjádřit jen dvakrát – v 58. minutě technickou střelou skóroval David Roháček a účet utkání uzavřel v 82. minutě krásnou hlavičkou Lukáš Karásek.

Vítězství našich barev bylo zcela zasloužené, jenže ještě nevíme, jestli nám to bude něco platné. Náš největší soupeř TJ Nebory byl o víkendu také úspěšný. Porazili doma TJ Smilovice „B“ v poměru 3 : 0. A tak nám nezbývá než věřit v poslední kolo.

Autor: Aleš Nezhoda   Přečteno: 330