TJ Sokol Lískovec - TJ JANOVICE 0 : 6 (pol. 0 : 3)

Janovice 4. června

K jednomu z posledních utkání sezóny zajíždělo naše mužstvo na hřiště nevyzpytatelného TJ Sokol Lískovec.

Sestava: Kozel Lukáš – Hroch Václav, Karásek Lukáš, Holiš Jiří, Hutník Robert – Roháček David, Juříček Michal, Roháček Jan, Sedlák Zdeněk – Červeňák Jiří, Roháček Ondřej.

Střídání: Slanina Ondřej

Od prvních minut zápasu bylo jasné, kdo je pánem na hřišti. Naši hráči svého soupeře jednoznačně přehrávali, chyběly jen góly. Až ve 22. minutě se dostal za obranu soupeře Ondra Roháček a s přehledem poslal naše barvy do vedení. Do poločasu se ještě trefili Jirka Červeňák z penalty (po faulu na Ondru Roháčka, který si z domácí obranou doslova udělal co chtěl) a Michal Juříček, když se k němu od zdi domácích odrazil míč po trestném kopu.

Druhá půle měla úplně stejný průběh jako ta první. Naši hráči jednoznačně ovládli zápas, což potvrdili dvěma brankami Ondry Roháčka a jednou Jirky Červeňáka.

V tomto zápase nebylo co řešit. Naše vítězství bylo zcela zasloužené.

 

Autor: Aleš Nezhoda   Přečteno: 296