Naši žáci opět vítězně! Janovice-Václavovice 7:2

Janovice 16. září

TJ Janovice - TJ Sokol Václavovice 7:2 (4:1)

Starší žáci - Okresní přebor (6+1) - (4.kolo)

Na těžkém, podmáčeném terénu, jsme přivítali na našem hřišti starší žáky z Václavovic. V úvodních minutách bylo vidět, že tempo zápasu budeme udávat my. A první gól na sebe nenechal dlouho čekat. Ve čtvrté minutě se Janovice dostaly do vedení. Tento výsledek ovšem nevydržel dlouho, protože po nedorozumění v naší obraně, jsme inkasovali také. Kluci tedy začínali znova. Na druhý pokus, už nepřipustili žádné komplikace a do konce prvního poločasu nastříleli tři branky a za stavu 4:1 skončil první poločas. Ve druhém poločase už jen kontrolovali hru a nasázeli Václavovicím ještě tři góly. V úplném závěru stihl soupeř ještě zkorigovat výsledek na konečných 7:2. Kluci opět hráli organizovaně, dokonce přidali nějakou fotbalovou parádičku. Nasadili soupeři několik jesliček, patiček a fotbalem se bavili a fotbal bavil i je :). Střelecky se tentokrát prosadili: 2x Richard Gombár, 2x Mira Vrecko, 2x Sedlák Jakub, 1x Viktor Eliáš.

Autor článku: p. Bigas Dušan

Sestava: Petr Mahút; Viktor Eliáš; Vlastik Bayer; Adam Bigas; Hynek Bigas; Jakub Sedlák; Filip Funiok; Láďa Boor; Richard Gombár; Mira Vrecko; Marek Špok

Trenéři: Bigas Dušan, Liďák Roman

Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 393