TJ Janovice - TJ Oldřichovice 1:1 (0:1)

Ostrava 14. září

Okresní přebor - Muži (5.kolo)

V prvním poločase byli lepší hosté, ze dvou větších šancí, které měl soupeř, jednu dokázal proměnit. Ve druhém poločase se kluci zlepšili a začali více bojovat. Posledních dvacet minut začali hrát fotbal podle mých představ. Soupeře začali přehrávat a v devadesáté minutě po centru Roberta Hutníka skóroval hlavou Lukáš Karásek na konečných 1:1. Byla to zasloužená remíza, když v prvním poločase byli lepší hosté a v druhém naše mužstvo. Velmi dobrý výkon podal Lukáš Kozel, který v důležitých momentech podržel mužstvo svými zákroky. Jménem mužstva gratulujeme Lukáši Kozlovi k narození syna a přejeme hodně štěstí v osobním životě.           Petrželka Jiří

Sestava: Kozel- Hroch, Hunka, Liška, Martynek D. (61. min. Hutník)- Plánička (54. min. Slanina), Pilch (89. min. Eliáš A.), Žižka, Hurný- Karásek, Kocián D. (70. min. Messing)

Branky: 90. min. Karásek - 17. min. hosté

Trenér: Petrželka Jiří, Ved. mužstva: Sedlák Z. ml.