TJ Řepiště - TJ Janovice 1:1 (0:0)

Ostrava 10. září

Starší žáci - Okresní přebor (6+1) - (3.kolo)

Na hřiště TJ Řepiště, jsme odjížděli oslabení o střelce našich sedmi gólu. Kluci očekávali těžký zápas. Na hřišti měly Janovice převahu. Zápas se odehrával na polovině soupeře, ovšem se nedařilo trefit to správné místo soupeřovy brány. Řepiště spoléhaly na rychlé protiútoky, ale s těmi si obrana poradila. Tak za stavu 0:0 skončil i první poločas. Ten druhý se odehrával ve stejné režii. Ovšem po rohovém kopu, našel jako první míč Richard Gombár a uklidil ho do soupeřovy brány. Radost ale netrvala dlouho a po pěti minutách, bylo skóre srovnáno. I přes obrovskou snahu našich žáků, ještě výsledek obrátit na svoji stranu se to nepodařilo. Tento zápas odehráli kluci s velkým nasazením, jeden za všechny a všichni za jednoho. Ti zkušenější dávali pozor na chyby a vždy byli na správném místě. Za tento přístup všem hráčům děkuji.

Autor článku: p. Bigas Dušan

Branka: Gombár R.

Sestava: Viktor Eliáš, Vlastik Bayer, Láďa Boor, Jarda Pabián, Adam Bigas, Filip Funiok, Mara Špok, Richard Gombár, Hynek Bigas, Reňa Liďák, Jakub Sedlák, Filip Kolár

Trenéři: Bigas Dušan, Liďák Roman

Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 528