TJ Sokol Hrádek - TJ Janovice 3:0 (2:0)

Ostrava 25. srpna

Okresní přebor - Muži (2.kolo)

Po nepřesvědčivém výkonu prohráli svěřenci trenéra Petrželky z nováčkem soutěže z Hrádku, který sestoupil z I.B třídy, 3:0. Po většinu zápasu jsme se bránili lépe hrajícím domácím, hoši vůbec nepochopili strategii trenéra a po vlastních chybách inkasovali už ve třetí minutě z pokutového kopu. Nepřesná hra janovických dávala domácím příležitosti ohrožovat branku Kozla. V sedmnácté minutě z ojedinělého brejku netrefil odkrytou branku Lukáš Kocián a tak přišel trest na druhé straně, kdy domácí zvýšili ve dvacáté osmé minutě na 2:0. Druhý poločas začal stejně jako první a už ve druhé minutě zvyšovali domácí opět z penalty na 3:0. Domácí si vytvořili pár ojedinělých šancí, které naštěstí nedokázali proměnit. Našim hráčům chyběla přesná přihrávka a do žádných vážnějších šancí se vůbec nedostali. Dopředu se dostávali jen zásluhou dlouhých nakopávaných míčů, což ale vůbec k ničemu nevedlo. Janovičtí kluci by se měli vzpamatovat a konečně zabrat v dalším domácím utkání s celkem TJ Sokol Dobrá B.

Autor článku: p. Sedlák Zdeněk ml.

Sestava: Kozel- Hroch, Minarčík, Kocián L.(Hunka), Martynek(Plánička)- Liška- Sasýn, Pilch, Karásek, Hutník(Eliáš A.)- Kocián D.

Trenér: Petrželka Jiří, Ved. mužstva: Sedlák Zdeněk ml.

Branky: 3.(pen.), 28., 47. min.(pen.) domácí