Sezóna 2013/2014

Ostrava 27. června

Sezóna 2013/2014 je u konce. Naši muži obsadili po opětovném návratu do Okresního přeboru 5. místo při skóre 50:50 a zisku 37 bodů. Nejvíce branek vstřelili: Karásek 11, Kocián D. 6, Sasýn 5, Roháček Č. 5 .... Na jaře došlo sedm kol před koncem soutěže k výměně trenéra, kdy místo Jirky Hořínka nastoupil dosavadní vedoucí mužstva Zdeněk Sedlák. Mužstvo staršího dorostu obsadilo 11. místo při skóre 38:66 a zisku 15 bodů. Nejlépe se vedlo starším žákům, kteří obsadili 3. místo při skóre 93:76 a zisku 34 bodů. Po skončení sezóny proběhlo zapískování, propíchání a prořezání hřiště pro obnovu trávníku. Tímto bych chtěl poděkovat panu Stanislavu Kawulokovi za celodení výpomoc při nakládce písku bagrem.    

Zároveň bych chtěl poděkovat všem, kteří se ve svém volném čase podíleli na chodu celé TJ. Výboru TJ, manželům  Lážovým a Richardu Lážovi za celoroční údržbu hřiště a kabin a za výborné občerstvení, panu Václavu Žižkovi za hlášení při zápasech, všem realizačním týmům za vedení družstev a hráčům za reprezentaci janovické kopané. Na závěr bychom vám chtěli popřát příjemné prožití letních prázdnin a těšíme se na vaší účast na mistrovských zápasech našich mužstev v sezóně 2014/2015.

Také redakce webových stránek a zápasových bulletinu vám přeje příjemné prožití letní dovolené a na začátku srpna nashledanou!

Hrdí, když se vítězí. Věrní, když se nedaří!

Tabulka: Starší dorost - Okresní přebor
Tabulka: Starší žáci - Okresní přebor 6+1

                                                                                                                           

Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 653