TJ Janovice - SK Beskyd Čeladná 3:2 (2:1)

Ostrava 15. června

Starší dorost - Okresní přebor

V posledním zápase sezóny jsme hostili soupeře z Čeladné. Na góly nemuseli diváci čekat dlouho. V 5. min. zahrával Sedlák rohový kop a Macura hlavou otevřel skóre 1:0. Ve 12. min. jsme zbytečně ztratili balón před naší šestnáctkou a naše obrana již nestihla pokrýt volného hráče stojícího před našim brankářem, který pohodlně vyrovnal 1:1. 26. minuta nám opět přinesla radost, to když  si Sedlák od postranní čáry navedl míč na střed hřiště a krásnou střelou z 25 metrů nedal hostujícímu brankáři šanci 2:1. Poločas se už dohrával především ve středu hřiště.

Do druhého poločasu nastoupil nabuzený soupeř s jasným cílem zvrátit výsledek. Vynutil si územní převahu a několik dobrých zákroků musel předvést Kocián. V 69. min., kdy tlak soupeře gradoval rozehrával Martynek z pravé strany přímý kop, místo centru zvolil střelu po zemi a za přispění Koloděje, který zastínil gólmanovi výhled propálil vše 3:1. Hráči z Čeladné začali ztrácet nervy a to bohužel odnesl zraněním Sedlák v 76. min., kdy jej soupeř nevybíravě poslal směrem k zábradlí a obrubníku lemující hřiště. V 85. min. hosté přece jen korigovali výsledek, kdy přesná přihrávka našla volného hráče a ten zcela sám před gólmanem skóroval 3:2. I přes další komplikaci v 88. min., kdy se nechal vyloučit po druhé žluté kartě Kostrunek, jsme body uhájili a po vydařeném zápase mohl zaznít z domácí kabiny vítězný chorál.

Hráči předvedli poctivý výkon, za vítězstvím si šli naproti a zaslouženě vyhráli.

Autor článku: p. Krpec Antonín

Sestava: Kocián D.- Kostrunek, Martynek D., Eliáš V.- Kacíř T., Eliáš A., Macura, Sedlák Z. nejml.- Kacíř M. (65. min. Koloděj), Borovský Marek, Roháček J.

Branky: Macura, Sedlák Z. nejml., Martynek D.

Trenér:  Krpec Antonín, Ved. mužstva: Martynek Roman

Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 508