TJ Sokol Palkovice - TJ Janovice 3:1 (0:1)

Ostrava 1. června

Starší dorost - Okresní přebor

Po úvodním tlaku a přečkaných šancích domácích jsme se postupně do hry začali dostávat i my. Ve 26. min. se uvolnil Borovský a krásnou střelou překonal brankáře 0:1. Pro Palkovice to byl těžký úder a do konce poločasu se již nedokázali vzpamatovat. Klíčový moment zápasu přinesla 39. min., kdy se zranil Honza Adámek a museli jsme jej odnést na nosítkách.

Tímto jménem celého kolektivu janovického dorostu přejeme Honzovi brzké uzdravení a pevně doufáme a věříme, že si svá zranění již vybral.

Do druhého poločasu na nás domácí hráči vlétli a zatlačili nás u naší brány, několik perfektních zákroků předvedl v bráně Kocián a Palkovičtí z něj byli zoufalí. V 54. min. sehráli pěknou akci Roháček s Borovským a dali druhou branku, jenže ta nebyla uznána pro údajný ofsajd, který viděl pouze domácí čárový rozhodčí. V 56. min. bylo vyrovnáno po špatném výkopu nešťastného Kociána 1:1 a v 59. min. již domácí vedli, kdy si střelu srazil do vlastní sítě náš obránce 2:1. Vše rozhodla 64. min. a opět vlastní branka po zahraném rohovém kopu 3:1. Domácí zápas opanovali, další branku již nedali a opět nechali vyniknout našeho nejlepšího hráče zápasu Danka Kociána.

Palkovice vyhrály zaslouženě, my se nemáme za co stydět, podali jsme dobrý výkon a soupeře potrápili, bohužel sportovní zážitek kalí nešťastná situace z 39. min.

Autor článku: p. Krpec Antonín

Branka: Borovský Marek

Sestava: Kocián D.- Kostrunek, Eliáš A., Eliáš V.- Macura, Martynek D., Adámek (39.min. Sedlák Z. nejml.), Roháček J.- Koloděj (46. min. Vrecko), Borovský Marek, Kacíř T.

Trenér:  Krpec Antonín, Ved. mužstva: Martynek Roman

Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 590