TJ Sokol Chlebovice - TJ Janovice 0:1 (0:1)

Ostrava 1. června

Okresní přebor - Muži

                             

V sobotním odpoledni zavítalo naše mužstvo do Chlebovic, kde chtělo odčinit potupnou prohru z Řepišť. Od začátku se hrál vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Ve 25. minutě po centru Vaška Hrocha, vyslal na branku střelu Ondra Slanina, která tečovala domácího  obránce a od něho zapadla střela do branky 0:1. Ve druhém poločase měli domácí územní převahu, měli i více šancí, ale naše mužstvo vítězství uhájilo.

Sestava: Kozel- Hutník, Stojan, Roháček Č., Hroch- Cidlík, Plichta (46. min. Martynek D.), Juříček, Slanina- Sedlák Z. ml, Karásek (46. min. Kocián D.)

Branka: 25. min. Slanina

Trenér: Sedlák Zdeněk ml.

Ostatní výsledky kola:

FK Real Lískovec B - SK Metylovice 2:4
1.BFK Frýdlant n. O. B - TJ Nebory 1:4
TJ Sokol Baška - TJ Sokol Dobrá B 2:1
TJ Řepiště - TJ Sokol Ostravice 2:0
TJ Smilovice - SK Nošovice-Lhoty 3:0 
TJ Beskyd Bukovec - TJ Sokol Palkovice 2:3 


Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 723