Úspěšný týden našich st. žáků

Ostrava 1. června

Starší žáci - Okresní přebor (6+1)

TJ Sokol Sedliště - TJ Janovice 2:6 (1:6)

Naši kluci se pustili do soupeře hned od prvních minut. Ve dvacáté sekundě jsme dali první gól a minutu nato přidali druhou, obě dal Zdeněk Sedlák. V 8. minutě přidal branku krásnou střelou Viktor Eliáš a začalo to vypadat nadějně. Když zvýšil Zdeněk Sedlák na 0:4, vypadalo to na hřišti, že hrají jen Janovice. Soupeř se ale otřepal a po chybě našeho Zdenka snížil. Do přestávky ještě Zdeněk Sedlák zvýšil skóre po pěkné akci s Mirkem Vreckem. Poločas jsme završili gólem Filipa Funioka na 1:6. Po přestávce soupeř nasadil všechny zálohy, ale kluci po dobrém taktickém výkonu, kapitulovali jen jednou. Všechny hráče bych chtěl pochválit za výbornou hru, brankáře Petra Mahuta za výborné zákroky a našeho Zdeňka za 4 góly.

Autor článku: p. Boor Milan

Branky: Sedlák Z. nejml. 4x, Eliáš V., Funiok

Sestava: Mahut- Sedlák Z. nejml., Eliáš V., Vrecko, Funiok, Bayer V., Bigas H., Bigas A., Boor L., Sedlák J., Václavínek , Vašek, Pabián

Trenér: Boor Milan, Ved. Mužstva: Bigas Dušan

TJ Dobratice - TJ Janovice 1:8 (1:5)

Naši hoši se opět pustili do soupeře od první minuty. První tři střely nezasáhly branku, ale pak to začalo, co pět minut gól: 2x Z. Sedlák a jednou V. Eliáš po krásné střele z 20-ti metrů. Šance střídala šanci, až z jedné se nám podařilo. F. Funiok po dvou nezdarech se trefil na 0:4. Po ojedinělém útoku soupeře si naši vybrali slabou chvilku, která znamenala gól v naší síti. Pak přišla chvilka M. Vrecka, který završil skóre v 1. Poločase na 1:5. Po přestávce naši nepolevili, hned ve druhé minutě zvýšil F. Funiok. Naši byli hladoví po gólech a tak skóre narostlo na 1:8. Hodně šancí jsme nevyužili pro ofsajdy, ikdyž některé byly na hraně. Brankář nás opět podržel, když chytil penaltu. Celému mužstvu patří díky za předvedenou hru a za to, že ukázali, že chtějí hrát a dávat góly.

Branky: Sedlák Z. nejml. 3x, Eliáš V. 2x, Funiok , Vrecko

Sestava: Mahut- Sedlák Z. nejml., Eliáš V., Vrecko, Bigas H., Bigas A., Sedlák J., Boor L., Funiok, Vašek, Pabián

Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 533