TJ Řepiště - TJ Janovice 8:2 (6:0)

Ostrava 29. května

Dohrávka Muži - Okresní přebor

Ve středu jsme zavítali na hřiště Řepišť a odehráli jsme nejhorší zápas na jaře. Je pravda, že nám chyběli hráči základní sestavy a museli nastoupit čtyři dorostenci, z toho tři v základu. I tak, jsme ale neměli dostat tolik branek. Dál k tomuto zápasu není co říct. Výsledek byl dost krutý, ale doufám že se hráči z prohry oklepou a v sobotu zaberou v Chlebovicích. 

Autor článku: p. Retka Martin

Sestava: Kozel- Eliáš A., Stojan, Kocián L., Juříček (80.min. Koloděj)- Hutník, Karásek, Roháček Č., Martynek D.- Borovský Marek, Kocián D.

Branky: 65., 85. min. Karásek

Trenér: Sedlák Zdeněk ml., Ved. mužstva: Retka Martin

Ostatní výsledky kola:
TJ Sokol Chlebovice - TJ Beskyd Bukovec 1:4
TJ Sokol Baška - TJ Sokol Palkovice 2:3
1.BFK Frýdlant n. O. B - TJ Sokol Dobrá B 3:2
FK Real Lískovec B - SK Nošovice-Lhoty 2:3
SK Metylovice - TJ Nebory 1:3 
TJ Smilovice - TJ Sokol Ostravice bude odehráno 4. 6. 2014

Naše mužstvo prohrálo s celkem z Řepišť, ale i tak si naše mužstvo zaslouží podporu a doufám, že je nebudou zase  odsuzovat naši odborníci ze severní části stadiónu (schodů), prohrát může každý. Chtěl bych poděkovat vedoucímu mužstva za info o zápasu, ikdyž se prohrálo velkým rozdílem. Na rozdíl od našich sousedů z Bašky, kdy prohráli 5:1 tak o tomto zápase se nedočtete nic, ale že hrdinsky bojovali na Ostravici napíší článek. Člověk musí umět i prohrávat a uznat, že někdo je lepší, ale to někteří lidé neumí. 


Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 666