TJ Janovice - TJ Sokol Sedliště 2:2 (0:1)

Ostrava 8. května

Starší dorost - Okresní přebor

Po dvou nevýrazných zápasech na hřištích soupeřů, jsme ve čtvrtek 8.5. odehráli odložený domácí zápas se Sedlištěmi. Hrálo se bojovně se spoustou osobních soubojů, kdy soupeř dokázal lépe kombinovat a měl územní převahu. Z několika šancí vstřelil branku v 19. min., kdy jsme nechali volného hráče před naší šestnáctkou a na střelu k tyči neměl Kocián šanci 0:1. My jsme se probrali v poslední patnáctiminutovce, kdy mohl skórovat Koloděj, ale přestřelil branku a ve 44. min. se uvolnil Borovský, který udělal kličku brankáři, ale míč mu utekl za brankovou čáru.

Do druhého poločasu opět lépe vstoupili hosté a byli lepší. Nás probudila vyrovnávací branka v 55. min., kdy Sedlák zahrál přímý kop, Koloděj šel nebojácně do souboje a Macura doklepl volný míč do branky 1:1. V 65. min. po rychlém brejku hostí fauloval náš obránce na hranici šestnáctky hostujícího hráče a rozhodčí nařídil pokutový kop. Kocián předvedl zákrok dne a penaltu zneškodnil. V 70. min. se uvolnil Roháček v pokutovém území hostí a vybojoval nedovolený zákrok soupeře. Penaltu bezpečně proměnil Kocián 2:1. Nervózní soupeř se vrhl do útoku a vyrovnal v 85. min. po standardní situaci, kdy hráči Sedlišť využili své výškové převahy a hlavou překonali našeho brankáře 2:2. 

Autor článku: p. Krpec Antonín

Branky: Macura, Kocián D.

Sestava: D. Kocián-Kostrunek, Martynek David, Eliáš Viktor- Macura, Eliáš Adam, Adámek, Roháček- Koloděj (65. min. Vrecko), Borovský, Sedlák

Trenér:  Krpec Antonín, Ved. mužstva: Martynek Roman 


Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 638