TJ Janovice - 1.BFK Frýdlant n. O. B 1:2 (0:1)

Ostrava 28. dubna

Okresní přebor - Muži

                                       

Naše mužstvo chtělo doma poprvé na jaře vyhrát a mělo k tomu soupeře ze spodní části tabulky 1.BFK Frýdlant n. O. B. Hřiště bylo dost podmočené, takže se nedal očekávat kombinační fotbal. Hned od první minut bylo vidět, že naši hráči chtějí vyhrát, ale jak je u nás na jaře normální nejsme si schopni vypracovat šanci ze hry, když si nejsme schopni přihrát. Hosté se do hry dostávali postupem času. Při naší chybě ve středu hřiště a následném útoku vstřelili branku. Ve 43. minutě zahrával Plichta přímý kop a našel Karáska, který hlavou těsně minul branku. Do druhého poločasu jsme nastoupili ve změněné sestavě, kdy Podžorný opustil po zranění hřiště. Po zbytečném faulu v 58. minutě kopal Frýdlant  přímý kop z 30 metrů,  který bohužel propadl gólmanovi za záda a prohrávali jsme 0:2. Naštěstí ihned v 60. minutě Plichta našel centrem Karáska, který se už hlavou nemýlil. Do konce zápasu stále bylo dost času, ale bohužel jsme už nevstřelili branku a to znamená, že na jaře jsme doma ještě nevyhráli.
Autor článku: p. Retka Martin 

Sestava:Kozel- Hroch, Stojan, Kocián L., Podžorný (45. min. Kocián D.)- Hutník (70 min.Sedlák Z. ml.), Karásek, Plichta, Juříček- Sasýn (65. min. Roháček Č.), Roháček O.

Trenér: Hořínek Jiří

Branky: 60. min. Karásek - 33., 58. min. hosté

Fotky ze zápasu zde Ostatní zápasy kola:
TJ Řepiště - TJ Sokol Baška 1:0
TJ Sokol Palkovice - FK Real Lískovec B 5:2
TJ Sokol Ostravice - SK Metylovice 2:1
TJ Beskyd Bukovec - TJ Smilovice 2:3
TJ Sokol Dobrá B - TJ Nebory 2:1
SK Nošovice-Lhoty - TJ Sokol Chlebovice 1:1

Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 607