TJ Janovice - SK Metylovice (Kunčice p. R.) 3:2 (2:2)

Ostrava 14. dubna

Starší dorost - Okresní přebor

V domácím zápase jsme chtěli potvrdit přivezený bod z Dobré a zvítězit. Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně, bohužel opak byl pravdou. Už v 5 min. jsme si nepohlídali standardní situaci a zcela volný dobíhající útočník hostí přestřelil z malého vápna odkrytou bránu. V 10 min. jsme se dopustili na hranici šestnáctky zbytečného faulu a soupeř trestal. Střílející hráč nedal Kocianovi šanci a míč se od břevna odrazil do brány 0:1. Ve 20 min. běžel hráč Metylovic sám na našeho brankáře, který zahrál rukou mimo pokutové území a byl vyloučen. Ve 25. min. se nám podařilo vyrovnat, kdy hlavou z rohu skóroval Borovský, bohužel gól nebyl uznán pro údajný faul, který viděl pouze rozhodčí. Ve 30 min. předvedl Borovský sólovou akci a o brance již nebylo pochyb 1:1. Ve 35 min. jsme opět prohrávali. Střelu z přímého kopu ještě Martynek vyrazil, ale na dorážku již neměl nárok 1:2. Vyrovnat se nám podařilo v 44. min., kdy Borovský našel na šestnáctce volného Koloděje, který udělal kličku brankáři a poslal míč k tyči 2:2.

Druhý poločas přinesl vyrovnanou hru, kdy nebylo znát, že hrajeme o hráče méně. Snažili jsme se kombinační hrou držet míč a soupeř spoléhal na dlouhé nákopy a standardní situace. Velmi dobře zachytal Martynek, který již branku nepustil a naopak v 82. min. předvedl své schopnosti Borovský, který vstřelil vítěznou branku 3:2.

Domácí utkání jsme zvládli i přes krajně nepříznivý vývoj. Škoda jen, že řadou nepřesných výroků přenesl pan rozhodčí velkou nervozitu a nevraživost na hřiště i mimo něj. Za vše hovoří věta hostujícího trenéra, který po utkání řekl: „nepomohlo nám ani to , že pískal proti vám“.

Autor článku: p. Krpec Antonín

Sestava: D. Kocián (20. min. Martynek David)-Kostrunek, Eliáš Adam, Eliáš Viktor- Kacíř Tomáš, Adámek, Martynek David, Roháček –Sedlák (84. min, Kacíř Martin), Borovský Marek, Koloděj (57. min Vrecko)

Branky: Borovský Marek 2x, Koloděj

Trenér: Krpec Antonín. 

Vedoucí mužstva: Martynek Roman

Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 584