TJ Nebory - TJ Janovice 1:2 (1:2)

Ostrava 7. dubna

Okresní přebor - Muži 

                                                

V neděli zajíždělo naše mužstvo do sestupem ohrožených Nebor. Po prvním jarním zápase, kdy naše mužstvo prohrálo na domácím hřišti s Nošovicemi (po katastrofálním výkonu), mělo co napravovat, aby si udobřilo fanoušky. Od prvních minut se hrálo opatrně, janovičtí po většinou ze zabezpečené obrany a hrozili spíše z brejkových situací a standartek. Z jedné takové otevřel skóre v 19. Minutě Ondra Roháček a když ve 21. Minutě zvyšoval sváteční střelec Vašek Hroch na 2:0 zdálo se být vše hotovo. Avšak tradičně janovičtí hráči ukolébáni lehkým vedením ubrali na důrazu a domácí toho využili ve 25. Minutě, kdy po krásném centru tečoval náš útočník míč za bezmocného Lukáše Kozla. O dvě minuty později nastřelili domácí horní tyč naší branky. Ve druhém poločasu se obraz hry nezměnil. Za zmínku stojí snad jen rychlý brejk, který Lukáš Karásek neproměnil. V závěru se nesmyslně nechal vyloučit Michal Juříček. Myslím si, že chlapci si zaslouží menší pochvalu a měli by se připravit na další zápas, kdy na domácím hřišti přivítáme dalšího adepta na sestup, tým Metylovic.

Autor článku: p. Sedlák Zdeněk ml.


Sestava: Kozel- Hroch, Stojan, Hořínek, Plichta, Podžorný- Sasýn, Roháček O., Juříček, Hutník- Karásek

Branky: 25. min. domácí - 19. min. Roháček O., 21. min. Hroch

červená karta: 85. min. Juříček (po druhé žluté)

Ostatní výsledky kola:
FK Real Lískovec B - TJ Řepiště 0:6
1.BFK Frýdlant n. O. B - TJ Sokol Baška 3:1
TJ Sokol Chlebovice - TJ Smilovice 0:2
TJ Sokol Dobrá B - TJ Sokol Ostravice 1:0
SK Nošovice-Lhoty - TJ Sokol Palkovice 3:4
SK Metylovice - TJ Beskyd Bukovec 2:0

Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 782