TJ Nebory - TJ Janovice 1:2 (1:2)

Ostrava 7. dubna

Okresní přebor - Muži

V neděli zajíždělo naše mužstvo do sestupem ohrožených Nebor. Po prvním jarním zápase, kdy naše mužstvo prohrálo na domácím hřišti s Nošovicemi (po katastrofálním výkonu), mělo co napravovat, aby si udobřilo fanoušky. Od prvních minut se hrálo opatrně, janovičtí po většinou ze zabezpečené obrany a hrozili spíše z brejkových situací a standartek. Z jedné takové otevřel skóre v 19. Minutě Ondra Roháček a když ve 21. Minutě zvyšoval sváteční střelec Vašek Hroch na 2:0 zdálo se být vše hotovo. Avšak tradičně janovičtí hráči ukolébáni lehkým vedením ubrali na důrazu a domácí toho využili ve 25. Minutě, kdy po krásném centru tečoval náš útočník míč za bezmocného Lukáše Kozla. O dvě minuty později nastřelili domácí horní tyč naší branky. Ve druhém poločasu se obraz hry nezměnil. Za zmínku stojí snad jen rychlý brejk, který Lukáš Karásek neproměnil. V závěru se nesmyslně nechal vyloučit Michal Juříček. Myslím si, že chlapci si zaslouží menší pochvalu a měli by se připravit na další zápas, kdy na domácím hřišti přivítáme dalšího adepta na sestup, tým Metylovic.

Autor článku: p. Sedlák Zdeněk ml.

Sestava: Kozel- Hroch, Stojan, Hořínek, Plichta, Podžorný- Sasýn, Roháček O., Juříček, Hutník- Karásek

Branky: 25. min. domácí - 19. min. Roháček O., 21. min. Hroch

červená karta: 85. min. Juříček (po druhé žluté)