TJ Sokol Dobrá - TJ Janovice 0:0

Ostrava 6. dubna

Starší dorost - Okresní přebor

                                      

Úvodní zápas jarní části sezóny jsme odehráli na hřišti vedoucího celku v Dobré. S vědomím, že nemáme co ztratit, zvolili jsme  sestavu se třemi útočníky!

Domácí vstoupili do zápasu sebevědomě a už v 2. min. vyrazil náš brankář táhlou střelu k tyči. Poté začal úřadovat M. Borovský, který si vodil  obranu jak chtěl. V 10. min. mohl běžet sám na gólmana nebýt faulu obránce, který už měl žlutou kartu, bohužel tentokrát bez karetní odezvy. Ve 20. min. se hráč Dobré po dlouhém výkopu ocitl sám před D. Kociánem, ale ten včasným vyběhnutím střelu zblokoval na roh. Tímto končí výčet šancí prvního poločasu. 

Druhý poločas nepřinesl změnu obrazu hry. Naši tři útočníci napadali rozehrávku domácích a ti proto volili dlouhé nákopy. S nimi si poradili naši středoví záložníci a co propadlo, sbíral stoper nebo náš brankář. V 56. min. se až před domácího gólmana protáhl Borovský, předložil přihrávku před zcela odkrytou bránu, kde  bohužel Kolodějovi chybělo pár centimetrů, aby míč doklepl. V 65. min. pro nás nastala komplikace, hřiště musel pro zranění opustit  Adámek. V 70. min. se blýskl Kocián, který vytáhl na roh  tvrdou střelu domácích. V 72. min. jsme měli štěstí, kdy po skrumáži v šestnáctce se míč dokutálel na naší tyč! V 85. min. se po rohu k odraženému míči dostal Borovský a střela se snad otřela o tyč bezmocného brankáře domácích. Konec zápasu jsme si již pohlídali a tak se hrálo bez branek. 

Naši hráči sehráli velmi povedené utkání a za předvedený výkon si zaslouží pochvalu. 

Sestava: Kocián D.- Kostrunek, Eliáš A., Eliáš V., Kacíř T., Martynek D., Adámek (65. min. Vrecko), Roháček J. (82. min. Kacíř M.)- Koloděj (58 min. Macura), Borovský Marek, Sedlák Z. nejml.

Vedoucí mužstva: Martynek Roman

Trenér : Krpec Antonín

Autor článku: p. Krpec Antonín

Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 619