TJ Janovice - TJ Sokol Palkovice 2:0 (1:0)

Ostrava 12. listopadu

Okresní přebor mužů

                                            

V posledním kole podzimní části přivítali naši fotbalisté na domácím hřišti druhý tým tabulky z Palkovic. Domácí hráči nastoupili do utkání za velkého respektu, vědomí si kvalit soupeře. Soupeř měl od začátku utkání územní převahu, dobře kombinoval, ale domácí skvělou defenzívou nedovolili, aby došlo k ohrožení branky. Svěřenci trenéra Hořínka hrozili z brejkových situací. Dvakrát šel na bránu Martin Sasýn, ale nedokázal překonat Smolíka v brance hostů. Branky se domácí dočkali ve 42.min. po trefě Michala Juříčka. V 58.min. zvýšil náskok domácích na 2:0  Lukáš Karásek. 

Sestava: Kozel- Slanina, Stojan, Plichta, Lys- Cidlík, Juříček, Roháček O., Hutník (83. min. Hroch)- Sasýn, Karásek (70. min. Roháček Č.) 

Trenér: Hořínek Jiří, Ved. mužstva: Sedlák Zdeněk ml.

Hráčům děkujeme za předvedené výkony, fanouškům za podporu, hostinskému za trpělivost, správcům za skvěle připravené hřiště.

Autor článku: p. Sedlák Zdeněk ml.

Vyjádření vedoucího mužstva:

KDYBYCHOM SE NÁHODOU NEVIDĚLI, TAK VÁM PŘEJU BOHATÉHO JEŽÍŠKA A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK 2014 (DOUFÁM, ŽE POSTUPOVÝ).

PS: MAM VÁS VŠECHNY RÁD A PROTO KONČÍM.

PRO VYSVĚTLENÍ: MUSÍM SKONČIT SE SVOU KARIÉROU, JELIKOŽ SE MUSÍM VĚNOVAT ZUŠLECHŤOVÁNÍ SVÉHO TĚLA (PIVNÍHO LAVORU), ABY V DISKUZI NEPSALI NĚJACÍ RÁDOBY FANDOVÉ TAKOVÉ NESMYSLNÉ NÁBLITKY.


Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 778