TJ Sokol Václavovice - TJ Janovice 6:2 (2:2)

Ostrava 3. listopadu

Starší dorost - Okresní přebor

Zranění ruky Kociána znemožnilo jeho nasazení v brance, proto odchytal celý zápas Martin Kacíř. Nutno podotknout, že si nepočínal vůbec špatně. Nebylo to bez chyb, což přičítáme nervozitě, ale chytil několik dobrých šancí soupeře a za obdržené góly v žádném případě nemohl.

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí a v 16. min. se ujali vedení. Vyrovnání zařídil v 18. min. Kocián, který se uvolnil v šestnáctce a technicky k tyči nedal brankáři šanci 1:1. Ve 28. min. jsme šli do vedení, kdy se k hlavičce „procpal“ opět Kocián a vedli jsme 1:2. Za zmínku ještě stojí 35. min., kdy nám k brance chybělo pár centimetrů. Z přímého kopu Borovského se míč od břevna odrazil těsně před brankovou čáru. Nešťastné poslední minuty poločasů! Ve 44. min. podnikli domácí rychlý protiútok a vyrovnali.Začátek druhého poločasu jsme totálně zaspali. Nejprve se ve 47. min. naši statičtí obránci nechali obehrát jediným domácím hráčem a ten pohodlně skóroval 3:2. V 50 min. jsme opět inkasovali, obránci se nedohodli, neodehráli míč a soupeř sice z ofsajdu, ale přece skóroval.Poté již byli domácí na koni a náš výkon šel dolů. Zápas se již dohrával v režii domácích, kteří ještě vstřelili dvě branky a zvítězili konečných 6:2!Zápas rozhodla nešťastná pětiminutovka druhého poločasu a zbytečně obdržené branky. Musíme uznat fotbalové kvality soupeře, který zvítězil zaslouženě. Nicméně první poločas jsme odehráli dobře a s výkonem jsme byli spokojeni. Ten druhý se nám moc nepovedl.

Autor článku: p. Krpec Antonín

Branky: Kocián D. 2x

Sestava: Kacíř Martin-Kostrunek, Eliáš Adam, Koloděj(68. min. Gombár), Eliáš Viktor-Macura, Adámek, Kocián, Martynek-Borovský Marek, Sedlák (55.min. Kacíř Tomáš)

Trenér: Krpec Antonín, Borovský Martin

Vedoucí mužstva: Martynek Roman