TJ Janovice - TJ Sokol Baška 2:6 (1:4)

Ostrava 7. října

Starší dorost - Okresní přebor

Začátek zápasu nás nezastihl v optimální formě a po 20. min., jsme prohrávali 0:2, po zbytečných individuálních chybách. Poté stačil zkorigovat výsledek T. Kacíř, který doklepl míč do branky po individuální akci Borovského 1:2. Jenže to bylo z naší strany vše. Soupeř dal do poločasu ještě dvě branky a bylo po zápase.Druhý poločas se odehrával stejně jako ten první. Soupeř se snažil hrát a naši hráči odevzdaně a bez zájmu čekali, co soupeř předvede. Pátý gól v naší brance toho byl názornou ukázkou. Odkop od naší brány trefil obránce do zad a hostující útočník měl před sebou prakticky prázdnou bránu. Na konečných 2:6 snížil Martynek po krásné individuální akci a technické střele k tyči.  Naši hráči předvedli velmi slabý výkon, korunovaný individuálními chybami v obraně. Zklamali především ti zkušenější, kteří by měli jít příkladem! Takhle se o body nehraje.

Autor článku: p. Krpec Antonín 

Sestava: Kocián- Kostrunek, Eliáš Adam, Koloděj, Eliáš Viktor- Martynek David, Kacíř Tomáš, Macura, Sedlák- Kacíř Martin (55. min. Gombár), Borovský Marek

Střídal:Gombár

Trenéři: Krpec Antonín, Borovský Martin

Vedoucí mužstva : Martynek Roman 

Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 637