TJ Janovice - TJ Smilovice 2:5 (1:3)

Ostrava 6. října

Okresní přebor mužů

K dalšímu domácímu zápasu k nám zavítalo mužstvo Smilovic, které ještě minulý rok hrálo I. A třídu. Z důvodu odchodu většiny hráčů, začaly Smilovice letos hrát o dvě soutěže níž, okresní přebor. Na hřišti to ale vypadalo, jako by jim žádní hráči neodešli. Už ve 22. minutě to bylo 0:3, kdy všechny branky vstřelil jeden hráč a zaznamenal tak čistý hatrick a naši hráči byli zralí na ručník. O čtyři minuty později vstřelil gól Robert Hutník, ale to bylo z naší strany vše. Hosté byli ve všech směrech lepší, naši hráči hráli bez zájmu a nasazení a podali asi nejhorší výkon letošní sezóny. Po přestávce přidaly Smilovice další branku a až v 60. minutě střídající Lukáš Karásek, který byl na hřišti asi dvě minuty, skorigoval výsledek na 2:4. V 83. minutě přidali hosté pátou branku a naše mužstvo dostalo potupného bůra. Nutno říct, že zaslouženého. Doufejme, že příští týden, kdy hraje naše mužstvo derby s Baškou podá lepší a hlavně bojovnější výkon.
Stále hledáme janovického fanouška, který by měl zájem psát články o zápasech mužstva mužů, může klidně psát i pod přezdívkou.

Fotky ze zápasu zde

Sestava: Kozel- Hroch, Liška, Stojan, Lys- Slanina, Juříček, Plichta, Hutník- Roháček O. (68. min. Sasýn), Cidlík ( 58. min. Karásek)

Branky: 26. min. Hutník, 60. min. Karásek - 4., 10., 22., 51., 83. min. hosté

Trenér: Hořínek Jiří, Ved. mužstva: Sedlák Zdeněk ml.