SK Metylovice - TJ Janovice 0:5 (0:3)

Ostrava 17. září

Starší dorost - Okresní přebor

Pro první body v sezóně jsme si dojeli do Metylovic. Začátek zápasu nám vyšel náramně, kdy si už ve 2 min. naběhl mezi domácí beky Borovský a otevřel skóre. V 10 min. opět utekl domácí obraně agilní Borovský a nedal střelou k tyči brankáři šanci 0:2. Poté se vrhli hráči Metylovic do útočení, ale tento styl hry vyhovoval nám. Obrana pracovala spolehlivě a ve předu, se nám otvíral prostor k útočení. Ve 30 min. už zvyšoval na 0:3 z přímého kopu technickou střelou Guttler. Další šance jsme do poločasu již neproměnili, především chytrá technická střela Vrecka, který přehodil gólmana, volala po gólu, ale chybělo pár centimetrů a míč se otřel o tyč.Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, domácí se snažili útočit, vytvořili si několik slibných příležitostí, ale v bráně chytal výborný Kocián. V 67 min. si naběhl na rohový kop nikým nekrytý Adámek a zvýšil na 0:4. Skóre uzavřel v 90 min. po sólové akci Borovský.

Nejlepším hráčem byl Borovský, velmi dobře zahráli v obraně Koloděj a Viktor Eliáš. Doufejme, že předvedenou hru a vítězství potvrdí naši hráči při dalším domácím zápase.

Autor článku: p. Krpec Antonín

Branky: 2., 10., 90. min Borovský Marek, 30. min. Guttler, 67. min. Adámek,

Sestava: Kocián- Kostrunek, Eliáš Adam, Koloděj, Eliáš Viktor- Kacíř Tomáš (70 min. Gombár Richard), Adámek, Vrecko, Guttler- Borovský Marek, Macura

Střídal: Gombár Richard

Vedoucí: Krpec Antonín

Trenér:Krpec Antonín, Gombár Marek

Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 560