TJ Janovice - TJ Sokol Dobrá 0:3 (0:2)

Ostrava 10. září

Starší dorost - Okresní přebor

V sobotu 7.9.  jsme sehráli domácí zápas s Dobrou. Vzhledem k tomu, že nám chybělo 5 hráčů základní sestavy, museli jsme využít naše žáky, kteří tak odehráli dva zápasy v jeden den. Kvalita, sehranost a především fyzické dispozice hostí byly zřejmé od začátku zápasu. Přesto jsme odehráli zápas s nasazením, bojovností a na hranici svých možností. Kluci zaslouží uznání za to, že hráli celý zápas i za nepříznivého stavu a nedali soupeři nic zadarmo.

Dopustili jsme se zbytečných taktických chyb, ale tyto musíme přičíst úbytkem sil a tomu, že na některých postech hráli naši hráči poprvé.  Přesto všechno, nesnižujeme kvalitu soupeře, který vyhrál zaslouženě a odváží si 3 body. Velmi dobře hrál Kostrunek a poděkování zaslouží Sedlák, který odehrál celý zápas i přes zdravotní problémy.

Autor článku: p. Krpec Antonín

Sestava: Kocián- Kostrunek, Eliáš Adam, Vrecko, Eliáš Viktor( 15.min Gombár)- Kacíř Tomáš, Macura, Martynek David, Sedlák- Kacíř Martin, Koloděj

Střídal:Gombár

Vedoucí : Martynek Roman 

Trenér: Borovský Martin, Krpec Antonín

 

 

Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 514