SK Nošovice-Lhoty - TJ Janovice 0:1 (0:1)

Ostrava 2. září

Okresní přebor mužů

                         

K dalšímu zápasu zajíždělo naše mužstvo do Nošovic, kde jsme hráli s dalším týmem, s kterým jsme minulou sezónu hráli okresní soutěž. Od začátku měli naši hráči míč více na kopačkách než soupeř, ale převaha se projevovala jen v držení míče a v počtu kopaných rohů. Chyběla finální přihrávka. Až ve 21. minutě zahrával další rohový kop Robert Hutník a hlavou se trefil Vašek Hroch. Nadále měli naši hráči více šancí a chvílema nepustili domácí za polovinu hřiště. Nošovice si v prvním poločase vytvořily jednu tutovou šanci, ale tu naštěstí neproměnili. Zbytek poločasu se odehrál na polovině hřiště domácích, ale k vážnějším akcím již nedošlo. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, zatlačili naše hráče před pokutové území, ale střely šly většinou mimo bránu a vysoké centry s přehledem posbíral David Stojan. Zbytek zápasu se domácí stále snažili o vyrovnání a naši hráči se snažili hrozit z brejků. Domácí si žádnou šanci již nevypracovali a tak se Janovičtí, hlavně díky prvnímu poločasu zaslouženě dočkali první výhry v sezóně.

Fotky ze zápasu zde

Sestava: Kozel- Lys, Liška, Stojan, Hroch- Slanina, Plichta, Juříček ( 89. min. Kocián L.), Hutník- Karásek ( 61. min. Roháček Č.), Sasýn ( 90. min. Boor R.)

Branka: 21. min. Hroch

Trenér: Hořínek Jiří, Ved. mužstva: Sedlák Zdeněk ml.

Ostatní zápasy kola: 
TJ Sokol Dobrá B - TJ Sokol Palkovice 0:2
TJ Nebory - TJ Beskyd Bukovec 8:2
SK Metylovice - TJ Řepiště 0:2
TJ Sokol Chlebovice - TJ Sokol Ostravice 0:4
FK Real Lískovec B - TJ Sokol Baška 2:5
1.BFK Frýdlant n. O. B - TJ Smilovice 1:1


Autor: Pavel Martynek   Přečteno: 781